рус укр
РУТА

Про компанiю

Наше підприємство спеціалізується на виробництві різних видів упаковок з полімерних плівок:

- для квітів і подарунків;

- для харчових продуктів;

- для промислових виробів.

Крім того, ми здійснюємо оптовий продаж поліпропіленової плівки нашим споживачам. Також є великий вибір іншої супутньої флористичної продукції (декоративна стрічка, крепированная папір і ін.)

Виробництво упаковки включає в себе повний спектр послуг починаючи від розробки дизайну до поставки готової продукції з митним оформленням EХW, FCA, CPT автотранспортом, ж.д. контейнером, літаком.

ТОВ НВФ «Рута» створена в 1991 р і спеціалізується на виготовленні упаковки з кольоровими малюнками для квітів, харчової продукції, промислових виробів. Організовано розробка дизайну, придбані імпортні високоточні флексографічні машини HOLWEG, FLEXOTECHIKA і ін. Устаткування, випробувані фарби багатьох іноземних виробників.

Ми поставляємо нашу продукцію замовникам з України, Росії, Білорусії, Молдови, Казахстану, виробляємо поставки своєї продукції за контрактами, за договірними цінами в ці держави. При тому діє система знижок в залежності як від обсягів продукції, що закуповується, так і від періодичності замовлень.

Наші замовники або вибирають продукцію з наявними малюнками і забарвленням, або пропонують свої малюнки та забарвлення. Фірма в цьому випадку розробляє дизайн для замовника.

На нашу продукцію розроблені технічні умови, зареєстровані в Держстандарті України, отримано дозвіл МОЗ України на використання продукції при упаковки квітів, харчових продуктів, промислових товарів.
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотній зв'язок