Украиснкий  Русский 
(порожній)
 
(044)430 95 36430 93 04

Виробництво і продаж упаковки з полімерних плівок. Флексодрук

Минимальный заказ 500 грн

Каталог

Новини

Про нас

 

     Наше підприємство спеціалізується на виробництві різних видів упаковок з полімерних плівок:

- Для квітів і подарунків;

- Для харчових продуктів;

- Для промислових виробів.

     Крім того, ми здійснюємо оптовий продаж поліпропиленової плівки нашим споживачам. Також є великий вибір іншої супутньої флористичної продукції (декоративна стрічка, сітка, крепований папір та ін)

     Виробництво упаковки включає в себе повний спектр послуг, починаючи від розробки дизайну до постачання готової продукції з митним оформленням EХW, FCA, CPT автотранспортом, залізничним контейнером, літаком.


     ТОВ НВФ «Рута» створено в 1991 р. і спеціалізується на виготовленні упаковки з кольоровими малюнками для квітів, харчової продукції, промислових виробів. Організовано розробку дизайну, придбані імпортні високоточні флексографічні машини HOLWEG, FLEXOTECHIKA та інше обладнання, випробувані фарби багатьох іноземних виробників. 

     Ми постачаємо нашу продукцію замовникам з України, Росії, Білорусії, Молдови, Казахстану, виробляємо поставки своєї продукції за контрактами, за договірними цінами в ці держави. При цьому  діє система знижок в залежності як від обсягів закуповуваної продукції, так і від періодичності замовлень.

     Наші замовники або вибирають продукцію з наявними малюнками та забарвленням, або пропонують свої малюнки і забарвлення. Фірма в цьому випадку розробляє дизайн для замовника. 

     На нашу продукцію розроблені технічні умови, зареєстровані в Держстандарті України, отримано дозвіл МОЗ України на використання продукції для упаковки квітів, харчових продуктів, промислових товарів.